laienenud kapillaarid 12.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen hädas reitele tekkivate kapillaarsete laienditega, mis näevad väga ebaesteetilised välja. Kas on mingi võimalus nende likvideerimiseks; kas tehakse skleroteraapiat? Või on ehk võimalusi nende edasise tekke peatamiseks?
Ette tänades!

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Nahasiseste kapillaaride raviks kasutatakse nii skleroteraapiat (tehtakse ka meie kliinikus) ja spetsiaalset laser-ravi (näit. Cleanline-kliinik Tallinnnas).
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree