lõtvunud rinnad 11.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas on võimalik teostada operatsiooni mis tõstaks rindasid(mitte ei suurendaks)?
Palju selline operatsioon keskelt läbi maksma läheks ja kust saaks põhjalikku informatsiooni selle kohta?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Rindade tõstmisplastika operatsioon meie kliinikus maksab 31 700 krooni ja infot võiks lugeda www.clinica.ee Lugupidamisega, Dr. Peep Pree