KÜSIMUS RINNA KOHTA 24.07.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

TERE.

PALUN ANDKE NÕU.MINU SOOVIKS ON RINDU VÄHENDADA JA SAMAS KA TÕSTA.KAS MA PEAN TEGEMA SIIS 2 OPERATSIOONI VÕI SAAB ÜHEGA HAKKAMA NING KUMMA SIIS PEAKS VALIMA.SAMAS KUI OLEN TEINUD ÜHE NEIST OPERATSIOONIDEST KAS SEE TULEMUS ON PÜSIV VÕI PEAN MÕNE AJA PÄRAST SEDA KORDAMA.

AITÄH VASTAMAST .IRENA

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere,

Rindade vähendus-operatsiooni käigus toimub alati ka uue rinnakuju formeerimine mitte ainult rindade kaalu ja mahu vähendamise, vaid ka rindade tõstmise teel. Suurte rindade korral ei piisa ainult tõstmis-operatsioonist, sest suure raskuse tõttu venivad rinnad kiiresti jälle vormist väja. Isegi kui olete teinud rindade vähendus-operatsiooni, võib osutuda aastate möödudes vajalikuks kuju taas korrigeerida (raseduste, suure kaalumuutuse jm. järgselt).