kõht 02.03.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 30a kahe lapse ema (164 cm pikk ja 75 kg raske ). Peale teist sünnitust
jäi kõht rippuma. Mida teha sellise kõhuga? Ja mis see ka maksma võiks minna?
Ette tänades Inga

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Inga! Kui tegemist vaid "rippuva kõhuga", siis plastikaoperatsioon maksab 38 100 krooni, kuid parima tulemuse saavutamiseks võib olla vajalik veel ka rasvaimu-operatsiooni lisandumine, mis on loomulikult kallim. Seetõttu soovitan siiski leida aega plastikakirurgi konsultatsioonile minekuks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree