rinna taastamine 26.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
18 aastat tagasi kaotasin rinnavähi tagajärjel ühe rinn.Olen kuulnud, et rinda saaks taastada, kasutades selleks minu oma kudesid.
Kas Teie kliinikus ka sellist operatsiooni tehakse ja missuguse väljaminekuga peaksin arvestama?

Lugupidamisega
Kaja

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Kaja! Teie poolt kirjeldatud operatsiooni meie kliinikus ei tehta. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree