Rindade opereerimine 21.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Lugupeetud Dr. Pree,

Mul on järgnev probleem: mul tuvastati tugev munasarjade alatalitlus ning manustan östrogeene. Kahjuks aga ei kasva (ega saa kunagi kasvama) rinnad normaalseks suuruseks, need on sellised keskmise 14-aastase tüdruku rinnad. Sooviksin teada, kas rinnaproteese on võimalik asetada ka väga väikestele rindadele või peavad rinnalihased olema piisavalt arenenud? Kui see on võimalik, siis palju selline operatsioon maksma võiks minna ja kas see sõltub soovitavast rinnasuurusest? Suur tänu Teile!

Edu soovides,
Merike (22)

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere merike!
Rinnaproteese on kindlasti võimalik implanteerida ka väga väikeste rindade ja nõrgemate rinnalihaste korral, tuleb vaid õige suurusega proteesid ja õige operatsiooni-meetod valida. Hinnad on eri kliinikutes kindlasti erinevad (meil Clinicas näit. kogu kulutus kokku 37 600 krooni) ja reeglina ei sõltu proteeside suurusest. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree