Jalad 09.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
minul on selline mure. Olen sellise imeliku kehaehitusega, et rasv on kogunenud põhiliselt jalgadele (mujalt olen täitsa normaalne). See on minu elu suur õnnetus, ja see mure on põhjustanud sügava alaväärsuskompleksi. Kas on võimalik eemaldada rasva pahkluude ümbrusest ja põlvede juurest? Kui palju selline asi ka maksta võiks? Igasugused dieedid, trenn ja massaazhid pole tulemusi andnud. Suure kaalukaotusega on lihtsalt rinnad ära kadunud, pahkluu ümbermõõt pole vähenenud millimeetritki. Teie olete minu viimane võimalus.
Ette tänades
Miriam

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Miriam! Ilma Teie probleemi nägemata ei oska küll midagi konkreetselt vastata, sest pahkluude piirkonna "jämedusel" võib olla ka teisi põhjusi kui liigne rasvkude (näit. lümfiringe häire). Soovitan Teil siiski plastikakirurgi konsultatsiooni jaoks aega leida! Lugupidamisega, Dr. Peep Pree