tere 04.02.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

mul on päriliku haiguse tagajärjel huultel pisikesed täpikesed( verevalumid), mida tuleb ikka järjest juurde. Küsimus selline, kas on võimalik ka kuidagi neid ära kaotada( operatsiooniga või kuidas see käib) ja palju see ka maksta võiks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Ilma Teid ja Teie huuli nägemata ei saa kohe üldse midagi vastata. Pöörduge dermatoloogi või plastikakirurgi konsultatsioonile. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree