Ilusat rinnad pärast rasedust ja sünnitust? 09.01.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 19. nädalat rase. Teile on palju küsimusi teemal, mida teha rindadega pärast imetamist. Küsiksin hoopis, mida saaksin nende heaks teha juba praegu, et nad naiselikkuse kadalipu läbiksid ilusate ja prinkidena?

Kas peaksin kasutama mingeid spetsiaalseid kreeme? Mida peaksid need sisaldama? Kas kasu oleks kollageeni ja elastiini kapslitest? Vitamiinikuuridest? Võimlemisest? Või hoopis midagi muud? Kui palju sõltub tulemus rinnahoidjast?

Kõike head!

Kati

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Kati! Kõigepealt minu südamest õnnesoovid. Tore, et Te kogu selle õnne kõrval ka sellistele "pisiasjadele" aega mõelda saate. Arvan, et esmatähtis on rinna mehhaaniline toetamine, seega HEA TOETAV RINNAHOIDJA ja seda ka öösiti. Selle järel rõhutaksin rinna ja ka kõhu piirkonna naha hooldust - toitvad, niisutavad kreemid-õlid. Loodan, et juba lapse pärast toitute tervislikult ja eraldi lisavitamiine ma vajalikuks ei pea, kuid ega ka keela, sest liigne tuleb ju niikuinii neerude kaudu välja. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree