sunnimargi eemaldus. 11.06.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kuidas eemaldatakse sunnimarke elektrokoagulatsioonimeetodil?Palju see umbes maksma voimb minna ja kus seda tehakse?Kas voib ka komlikatsioone tekkida,mul on sunnimark nina pool kulmu servas.

Lugupidamisega

Kairi

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Kairi!

Elekterkoagulatsioon-resektsioonmeetodi korral eemaldatakse healoomuline nahakasvaja spetsiaalse aparaadi - elektrinoa- abil. Tehakse seda operatsiooni kohalikus tuimestuses. Kirurgias, nagu ka armastuses, võib kõike juhtuda, ka komplikatsioone: kui eemaldatakse nahakasvaja liiga pindmiselt, võib see taas kasvada, kui eemaldatakse liiga sügavalt, võib jääda arm.