nina op. 24.11.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere olen 19 aastane noormees.olen huvitatud enda nina korrigeerimisest.Huvitab kas saab ka nina kitsamaks teha,praegu suudan saavutada endale sobiva kuju nina lihaseid pingutades*aga on t[likas liikuda pidevalt lihaseid pingutades.siis sooviksin ka nina pikkus v'hendada,kuid siin huvitab ,kuidas ma tean millise nina saan.Kas seda on kuidagi vimalik joonistada v]i midagi sellist.
T'nud oliverilt.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Oliver! Kindlasti on võimalik Teil oma foto peal pliiatsiga soovitavat ninakuju markeerida, ka on olemas spetsiaalseid arvuti-programme, kuid ega see veel tähenda, et operatsiooniga ka 100% sama tulemus saavutatakse. Seega soovitan Teil tõesti mõne kogenud ninaoperatsioone tegeva plastikakirurgiga konsulteerida. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree