Rindade korrigeerimine 17.11.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen kahe lapse ema, noorem on 6 kuune - Rinnad on kohutavad!
Kas peale silikooni on veel mingeid võimalusi rindade korrigeerimiseks ja mida ma pean selleks ette võtma, kelle poole, kuhu pöörduma?

Lugupidamisega Marika Rakverest

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Marika Rakverest! Peaksite pöörduma kogemustega plastikakirurgi konsultatsioonile, et koos otsustada, kas piisab rinnatõstmisoperatsioonist või on soovitava tulemuse saavutamiseks ikkagi vaja ka "suurust lisada". Lugupidamisega, Dr. Peep Pree