põletushaavad 29.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!!!
Mul on mure, mu 27a sõbral oli õnnetus. Täpsemalt ma praegu ei tea, kuidas see juhtus, aga toimus plahvatus, mis põhjustas 80%lise põletuse näos. Ta sai alles Keila haiglast välja... õnnetus ise toimus 2 nädalat tagasi. Ma õieti ei tea, kelle poole pöörduda, niisiis küsin Teilt: Kui palju nahk taastub ja kui kiiresti? Kui palju suudab korda saata kirurgia? Kas on midagi, mis kiirendab naha taastumist?
Äkki oskate soovitada, kellega ma võiks veel konsulteerida!

Südamest ette tänades.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Keila Haiglas paikneva põletuskeskuse arstid on Eesti suurimad ja parimad spetsialistid põletuste ravimisel. Armistumise määrab ära mitte põletuse ulatus pindalaliselt, vaid sügavuti. Usun, et Teie sõbrale põletuskeskusest antud juhtnöörid edasise ravi osas on kõige professionaalsemad. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree