veenilaiendid 24.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

TERE!!
SOOVIN TEADA MIS MAKSAB VEENILAIENDITE EEMALDAMINE LASERIGA?
NEID ON MÕLEMAL JALAL,ÜHEL ÜPRIS PALJU JA KORD ON JUBA LÕIGATUD ÜLDKIURURGIAS,MILLEST ON VÄGA KOLEDAD LIIGLIHAGA ARMID.KAS NENDEGA ON VÕIMALIK KA MIDAGI ETTE VÕTTA??

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Kuna veenilaiendite laser-ravi Clinicas ei tehta, ei oska ka hinna osas vastata! Armide osas sõltub vastus konkreetsetest armidest - soovitan neid kirurgile näitama minna. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree