Sünnimärgi lisamine 03.10.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Kõik räägivad siin, et soovivad kusagilt sünnimäki eemaldada, aga mina sooviks seda aga endale saada - ülemise huule kohale (noh nagu madonnal kunagi oli/on?).
Kas sellist protseduuri on üldse võimalik teha ja mis see maksta võiks?
Ette tänades Ilueedi.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Ilueedi! Soovitaksin mõelda pigmenilaiku imiteerivale tätoveerimisele.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree