Kõhn nägu 29.09.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 28 aastane naine ja mulle teeb muret liiga kõhn nägu, kas Clinicas on võimalik midagi ette võtta lohku vajunud põskedega, või mida kaasaegne ilutööstus sel puhul üldse pakub.
Terv,Piia

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Piia! Üks võimalik lahendus Teie probleemile on Teie oma rasva süstimine põskede piirkonda, kui ilma Teie nägu nägemata on operatsiooni mõttekuse üle võimatu hinnata. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree