Lõualuude korrigeerimine 18.09.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas on võimalik korrigeerida ka lõualuude asendit, kuna iga kord kui suu täiesti lahti teen, käib läbi ebameeldiv kragin läbi. Kas see tähendab, et midagi on paigast ära?Ja kui sellist korrigeerimist tehakse, kui palju selline asi maksma läheb?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Soovitan pöörduda kas Põhja Eesti Regionaalhaigla Või tartu Ülikooli Kliinikumi näo-lõualuukirurgide poole. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree