sünnimärk juuste sees 13.07.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Leidsin oma 6 aastasel tütrel juhuslikult peast umbes 3mm sünnimärgi. Kas olete kunagi eemaldanud ka juuste sees olevaid sünnimärke? Ja kas see oleks vajalik, kardan et kammimisel saab see traumeeritud.
lapsevanem

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Olen eemaldanud küll ka juuste sees olevaid sünnimärke. Vajadus sõltub sünnimärgi suurusest-kõrgusest, kiirustama sellise operatsiooniga kindlasti ei pea. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree