inetu kõht 25.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kas on võimalik iseseisvalt või siis iluravi teel lahti saada inetust lodevast kõhust? Kõhulihased on mul tugevad,aga nahk on inetult lodev ja näib olevat mygarlik,nagu tselluliit.Ometi on ta selline olnud mul juba aastaid.Olen 23 a.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Kahjuks ei oska vastata, kas iseseisvalt on võimalik inetust lodevast kõhust lahti saada. Kardan et mitte. Soovitan pöörduda konsultatsiooniks plastikakirurgi poole. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree