Lõuajoone korrigeerimine 19.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 26-aastane noormees ja sooviksin taandlõua asemel tavalist, etteulatuvat lõuga. Kas sellist operatsiooni on võimalik Eestis (või üldse) läbi viia? Risto.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere Risto!
Selliseid operatsioone Eestis tehtakse Tallinnas Põhja-Eesti regionaalhaigla ja Tartus Ülikooli Kliinikumi näo-lõualuukirurgia osakondades.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree