silma alused 09.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

TERE DOKTOR!
Olen 16 aastane ja mul on mõlema silma all sinakas rohekad laigud nagu oleks peksa saanud need on mul juba sellest ajast kui ma alles pisike olin.Kuidas nendest lahti saada?Kas neid on võimalik kuidagi ära kaotada?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Taas peab alustama, et ilma Teid nägemata on võimatu täpset vastust anda, kuid kui tegemist on silmaaluse piirkonna õhukese naha ja sellest "läbi kumenduva" tumedusega, võiks ehk abi olla antud piirkonna nahaalus koe rasvasüstidest.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree