Probleem 21.05.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

tere. olen 17 aastane tütarlaps ja mulle valmistab probleeme liigne karvade kasv seal kus neid vaja poleks. konkreetsemalt öeldes on probleemiks vuntsid (näopiirkond seega). asi pole küll väga hull, kuid need tumedad karvad siiski ei meeldi mulle. mida oleks võimalik ette võtta ja kui palju see orienteeruvalt maksaks?
ootama jäädes ning ette tänades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere 17 aastane tütarlaps,
peaksite oma murega pöördume ilukeskustesse, kus kasutatakse karva-eemaldus lasereid. Meie kliinikus sellega ei tegelda.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree