inetud armid 08.05.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Peale pimesoole operatsiooni 1974.a. on mul kõhul inetu arm kuna pimesool lõhkes . Armi pikkuseks 20cm,mis saab alguse nabast vertikaalselt alla poole.Kuna aasta hiljem hakkasid armist välja mädanema niidid näeb mu kõht kohutav välja,ta on armi pealt täis sügavaid lohke.1994.a. tehti mulle uus lõikus ,mille käigus eemaldati veel kaks sügaval asuvat niiti.Nüüd sooviks ma need armid korrigeerida,samas olen sünnitanud kaks last ja sooviks ka rasvaimu.Kas neid kahte on võimalik ka ühendada ja paju võiks maksma minna selline protseduur.Olen 37.aastane naine.
Lugupidamisega Anneli

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere Anneli,
Kuna Teie juhtumi puhul on tegemist kahe eraldi probleemiga, saab otsuse öelda ainult vahetu konsultatsiooni käigus.
Armi plastika hind kohaliku tuimestusega operatsiooni korral võiks jääda 5 - 6 tuhande krooni piiresse. Kõhu piirkonna rasvaimu maksab aga 12 000 kuni 33 700 krooni, sõltuvalt kui suurelt kõhu eesseina alalt operatsiooni tehtakse. Seega veelkord - vastuse saamiseks soovitan pöörduda konkreetse arsti poole konkreetses ilukirugia kliinikus. Loomulikult on erinevates kliinikutes ka erinevad hinnad - huvitav seegi.
tervitustega,
Dr. Peep Pree