Günekomastia operatsioon 30.05.20 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kui on diagnoositud günekomastia mis enam ise ei taandu ning ainukeseks lahenduseks on operatsioon, siis kas see on kuidagi võimalik ka haigekassa toetusel?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere !

Tean, et Eesti Haigekassaga lepingus olevates kliinikutes, näit. Tartu Ülikooli Kliinikumis, Põhja-Eesti Regionaalhaiglas, Taastava Kirurgia Kliinik Tallinnas on günekomastia operatsioon Haigekassa poolt tasutav operatsioon. Uurige palun ise nendest kliinikutest ravi võimaluste osas. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree