Rasvkasvaja silma sisenurgas 22.04.20 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Vasakul silmal silma sisenurgast natuke ülevapool on rasvkasvaja. Mis muudkui kasvab suuremaks. Häirib jubedalt, kuna on sellises kohas. Valu ei tee, aga on kole. Nüüd avastasin, et teisele silmale tuleb ka rasvkasvaja. Millest need tulevad ja kuidas neid eemaldada saaks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Ainult Teie kirjelduse järgi ei saa otsustada, kas tegemist ikka on rasvkasvajaga või on tegemist mõne teist tüüpi naha/naha-aluskoe uudismoodustisega. Et koroonaviirusest tingitud töökeeld on lõppenud, soovitaksin Teil leida aega konsultatsioonile-minekuks mõne plastikakirurgi või ka näiteks silmakirurgi poole. Ainult nii saab otsustada, millega on tegemist ja milline on parim ravi-meetod. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree