sooviks saada nõu.nimelt oli mul väiksena ninaall soolatüükad ja sellega kaasnes pōletamine ning põletamisest kasvas ninaalla liigliha. Kas seda on võinalik eemaldada ma mis võib selle hind olla? 11.04.20 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Liigliha ninaal
sooviks saada nõu.nimelt oli mul väiksena ninaall soolatüükad ja sellega kaasnes pōletamine ning põletamisest kasvas ninaalla liigliha. Kas seda on võinalik eemaldada ma mis võib selle hind olla?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! paraku on selle foto kvaliteet selline, et "liigliha" täpsem diagnoosimine ei ole võimalik. palun saatke natuke parema kvaliteediga pilt minu e-mailile peep@clinica.ee , ehlk saan siis täpsemat nõu anda ( laser-lihvimine , kirurgiline väljalõikamine vm ). Lugupidamisega, dr. Peep Pree