Liigliha eemaldamine 19.02.19 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tervist. Mul nimelt mure, et mitu aastat mul juba üks imelik asi käe peal ja nüüd tekkis sinna alla mädakogu. Et mis ma peaksin tegema ja palju selle junni eemaldamine maksta võiks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Paraku on foto järgi põletiku suurust/ulatust raske hinnata, kuid kindlasti on esmaravi just Teie kirjelduse järgi mädastunud põletikukolde ravi ja hilisemas etapis selle "junni" kirurgiline eemaldamine. Kõigepealt soovitaksin pöörduda põletikukolde raviks kas oma perearsti või kirurgi poole, hiljem siis plastikakirurgi vastuvõtule ( põletikulise nahamoodustise lõplik ravi - eemaldamine ei pruugi olla kohe võimalik ).
Lugupidamisega, dr. Peep Pree