silmalaud 11.04.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Olen 33 aastane. Silmalaud on liiga alla vajunud , nii ,et tekib isegi topeltkorts, mis on väga inetu.Kas peaksin võtma ette iluoperatsiooni? Kui palju võib asi veel hullemaks minna? Mis oleks sellise operatsiooni umbkaudne maksumus?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tänan küsimuse eest!

Midagi pole parata, süüdi on ilmselt "pahad geenid", sest tegelikult olete ju alles noor ja rääkida ealisest nahal?tvumisest oleks veel liiga vara. Kuid nagu ma ikka oma patsientidele konsultatsiooni ajal ütlen, "ei opereeri ma mitte sünniaastat passis, vaid konkreetseid lauge. See on küll sügavalt Teie otsustada, kas aeg kirurgia jaoks on küps v?i mitte. Ega muud hullemaks ei lähe,kui et l?tvus süveneb ja topeltlaug suureneb.

Hinnad erinevates ilukirurgia kliinikutes on kindlasti erinevad, helistage ja küsige(soovitan uurida siiski vaid litsenseeritud kliinikutest).