Arm ninal 27.05.18 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Käisin aasta aega tagasi ninalt sünnimärki eemaldamas dr. Tatjana Raie juures ning nüüdseks on ninal nahast madalam arm sellest järgi. Kas sellise armiga on midagi peale hakata või mitte?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Ainult foto põhjal on raske otsustada, kas armiplastika-operatsioon muudaks selle armi ilusamaks-peenemaks, kuid arm jääks igal-juhul. Tasuks ehk minna plastikakirurgi personaalsele konsultatsioonile seda armi näitama. parimate soovidega,
dr. Peep Pree