nina kohendamine 11.03.02 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere !

Mul on nina peal kühmuke, iseenesest pisike, aga mitte nii pisike, et nägu ilusaks jääks. Nimelt olen kõrvaltvaadades inetu ja samuti ka siis kui vaatan näoga poolviltu. Algul mul ei olnud sellist kühmu, aga nüüd viimase aastaga olen märganud , et selline asjake on hakanud mu nägu "ehtima". Mul olekski Teile küsimus, et kui palju sellise kühmukese eemaldamine Teie kliinikus maksab ja kas sellel on ka mingi vanuse piirang, sest olen alles 14 aastane.

Ette tänades !

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Kahjuks jääb mulle Teie kirja põhjal arusaamatuks, mis "kühmuke" see siis ikkagi on - kas tegemist nina luulise või kõhrelise osa probleemiga või on tegemist hoopiski naha protsessiga. Soovitan siiski pöörduda plastikakirugi konsultatsioonile, et õige diagnoos ja raviplaan leida.

Lugupidamisega,

Dr. Peep Pree