Arm peale rasket südameoperatsiooni 25.09.17 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul oli 1,5 aastat tagasi raske südameoperatsioon ja sellest on jäänud suur, kole, tumepunane arm, ta on nagu liigliha, kas seda oleks võimalik eemaldada või korrigeerida kuidagi, sest see paistab särkide alt välja mida kannan.See on keset rinnajoont, hakkab ta umbes kurgu alguses, kohe peaaegu kui kael lõpeb ja see sügeleb hullusti. Palju selline korrigeerimine maksma võib minna? Aitäh vastamast.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud 30 aastane naine !
Teie kirjelduse järgi on tegemist kelloid-armiga. See on päriliku eelsoodumusega eriline armi liik, mis tekib just teatud kehapiirkondade haavade paranemisel. Soovitan konsulteerida Eesti Haigekassaga seotud haigla plastikakirurgidega, ehk on neil koostöös kiiritusravi-arstidega julgust/tahtmist seda armi kiiritada-opereerida-jälle kiiritada. Meie erakliinikus sellist kombineeritud ravi võimalust ei ole. Lugupidamisega, dr. Peep Pree