Strabismi operatsioonist taastumine ja valuvaigistid 17.05.17 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Mind ootab ees strabismi korrigeerimise operatsioon (ühele silmale). Minu küsimus puudutab opijärgset taastumist. Nimelt milliseid valuvaigisteid tõenäoliselt on sellise operatsiooni järgselt vaja võtta?

Põhjus, miks küsin, on see, et sooviksin võimalusel vältida opiaate ja tugevaid mittesteroidseid valuvaigisteid ning ei talu pregabalini ja gabapentiini. Kas nende mittekasutamine on võimalik arstiga läbi rääkida?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Teie küsimused saavad kindlasti parimad vastused Teie kohtumisel (konsultatsioonil) Teid opereeriva kirurgiga, mistõttu ei pea mina õigeks siin Teiega vajalike ravimite tarvitamise/mittetarvitamise üle diskuteerida. Lugupidamisega, dr. Peep Pree