Ninaplastika 13.05.14 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Sooviksin teada, palju läheks maksma Teie juures ninaplastika?
Tahaks ninalt kühmu lasta likvideerida, nina otsast lühemaks ja peenemaks teha, natukene üles suunata ning nina sirgendada, sest mulle tundub, et ta on natukene viltu näos.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Teie kirjelduse järgi on küll vajalik väga ulatuslik nina kuju korrigeeriv operatsioon. Selliste operatsioonide hinnad algavad 4000 €-st, kuid täpse vastuse saab meie kliinikus nina-operatsioone tegev kirurg Dr. Priit Kasenõmm anda Teile vaid personaalse konsultatsiooni (H: 50 €) käigus. Soovi korral saate broneerida aega tema vastuvõtule tel-l 7348553 või 5147100 tööpäeviti k. 9.00 - 16.00. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree