Sinakas nina pärast oppi 15.02.13 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere Lp. Dr Pree
Eelmise aasta augustis oli ninaotsa korrektuuri op. Tulemusega rahul, kuid ninaotsal pole punakad, vahel sinakad laigud siiani kadunud. Kui hommikul on enam-vähem ok ja saab kreemiga/puudriga peita, siis õhtupoole kumab sinakas värvus ka puudrikihist läbi. Mida soovitate? Kas on võimalik, et aja jooksul see iseenesest kaob või saab kuidagi ise kaasa aidata (kreemid, massaaž?)?
Ette tänades

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere ! Kahjuks ei saa väga täpset vastust-ennustust anda, sest ei tea, millisel meetodil ja mis ulatuses Teie nina-operatsioon teostati. Kindlasti võtab naha vereringe normaliseerumine aega ja praegu on küll väikeseks "paanikaks" veel vara. Usun, et kõige targem on rääkida oma kirurgiga ja anda loodusele aega parandamiseks. Lugupidamisega, Dr. Peep Pree