Alalõua operatsioon 24.09.10 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere, lugupeetud Dr.Peep Pree! Minu mure on selles, et ma olen 20.a noormees, mul on alalõug eespool ülemistest hammastest ehk siis (vale hambuvus). Mul käib ravi, et praegu on üleval breketid suus ja kohe varsti pannakse alla veel need ja siis 2011.a sügisel peaks olema operatsioon. Küsimus: kas tõesti pole võimalik kusagil Eestis kiiremini teha operatsiooni kui 2011.a? Minu operatsioon peaks toimuma Mustamäel.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Teie poolt kirjeldatud operatsioone tehtaksegi Eestis ainult kahes kohas - Põhja Eesti Regionaalhaigla ja Tartu Ülikooli Kliinikumi näo-lõualuukirugia kliinikutes. Vale hambumuse operatsiooni-eelne korrigeerimine on tõesti väga pikaaegne protsess kuid paraku paratamatu. Luugpidamisega, Dr. Peep Pree