meeste näo ringlõikus 28.11.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kui teha näo ringlõikus mehele (jääb ära igasugune armide peitmise võimalus meigiga), kas on võimalik ka sellise näoga ringi käia, mis ei reeda sooritatud operatsiooni? Või on lõtvunud näonaha pinguldamiseks mingeid muid võimalusi?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Paratamatult jäävad näonaha pingutus-operatsioonist (face-lift) armid, mis on küll vähemärgatavad, kuid siiski jäävad. Kahjuks ei ole ilma armideta operatsiooni lõtvunud näonaha pingutamiseks veel leiutatud.