Operatsioonijärgne paistetus 27.11.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Minul on paar kuud tagasi näo ringlõikus (teises kliinikus), kuid siiamaani on nägu paistes. Mitte küll nii hullusti kui algul, aga ikkagi. Palun soovitage, kuidas kiiremini paistetust alandada. Tänan ette

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!

Paraku on täiesti loomulik, et peale sellise suure operatsiooni tegemist püsib paistetus mitu kuud, nii et ÄRGE NÄRVEERIGE !!!

Tursete kiiremaks alandamiseks võiks soovitada näo-kaela-piirkonna lümfimassaaži vastava väljaõppega kosmeetiku juures.