küsimuse jätk (vigastatud sünnimärk) 18.12.06 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tänan vastuse eest, olen juba rahulik. Ema aga arvab, et see polegi sünnimärk vaid käsn, näsa (ei tea täpset terminit). Emal endal need kaela peal - pruune ja heledaid, sellised rippuvad. Kuidas neist lahti saab?

Ette tänades!
Triin

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

tere Triin. Vabandan väga hilist vastamist - Jõulud ju! Arvan, et neid peaks ikka kirurgi juures eemaldada laskma. Parimat aasta-vahetust soovides, Dr. Peep Pree