Näo muutus. 16.04.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Soovin teada saada kas on võimalik muuta oma lauba kuju,häirivaks jooneks on see et laup on tagapool ja nina-kulmude kohapealt on nagu muhkjas,see tõstab ettepoole ka nina ja osaliselt ka suu,samas on tagapool ka lõug mis jätab nii küljepealt vaadates pehmelt öeldes ''pinoccio'' mulje,või on lihtsam ''tuua'' lõug ettepoole ja laubale naha alla siirdada(olen küll kuulnud BOTOX'st,aga pikas perspektiivis ta ei toimi?) näiteks rasvkudet,kas selline operatsioon on mõeldav
reaalselt sooritatav ning mis oleks selle operatsiooni ligikudne hind(mõistan et täpse hinna saab peale reaalset konsultatsiooni).
Samas soovin teada saada ka nende kahe tavapärasema operatsiooni maksumused,-silmalaugude korrigeerimine ja topeltlõua(rasvaloti)eemaldamine?
Olen meesterahvas ja vanus 30-dates.
Lugupidamisega Teie vastust ootama jäädes I.

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Näo luulise osa muutmist mina kahjuks ei tee, soovitaksin selles küsimuses konsulteerida ka Tartu Ülikooli Kliinikumi või Tallinnas Põhja Eesti Regionaalhaigla näo-lõualuukirurgidega. Ülalaugude korrigeerimine kohaliku tuimestusega maksab Clinicas 8700, kerge narkoosiga 12500 krooni. Alalaugude plastika vastavalt 9800 või 13200 krooni. Lõuaalune rasvaimu-operatsioon maksab 6400 krooni. Lugupidamisega, dr. Peep Pree