teie nõu 20.02.05 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere!Soovin ettevõtta alalaugude lõikust,missugust tehnikat eelistada ei tea,kardan et ,ei jaaks õmbluse jäljed nähtavaks(on olemas vana arm peale väikest tsüsti,aga oli tehtud tavalises kirurgias)Üks plastikakirurg teeb klassikalise õmbluse ja võtab järgmisel päeval õmbluse maha,teises kliinikus tehakse inkultiivne lõikus,kui ma õieti ütlen ja õmblused võetakse 7 päeva pärast ära.Missugune tehnika on parem haava paranemise ja õmluste nähtavuse suhtes?Missugust Teie kliinikas kasutatakse?
Lugupidamisega Tina Tallinnast

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Lugupeetud Tina tallinnast. Eks iga arst soovitab ikka seda meetodit, mis tema arvates patsiendile sobivaim on ja arsti isiklikele kogemustele toetudes parima tulemuse annab. Seetõttu ilma Teid nägemata ei hakka kirja põhjal mina küll veel ühte arvamust lisama. Usaldage arsti! Lugupidamisega, Dr. Peep Pree