rasvkasvaja 02.11.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kõhul on 3-4 cm läbimõõduga muna mille üdkirurg ütles rasvkasvaja olevat ja pahandas, et mis ma sellist tühist asja talle näitama lähen. Soovitas mul selle eemaldamist, mitte kirurgiliselt vaid..... no kuidas seda nimetatakse.... igast sama meetod nagu rasvaimu.... et siis ei jää armi.
Häda selline, et kuhu ma peaksin pöörduma (tallinnas) ja palju umbkaudu see maksta võiks?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Rasvaimuga tegelevad Tallinnas küll kõik litsenseeritud plastikakirurgid. Rasvkasvaja e. lipoomi korral on rasvaimu meetodi puhul suurem tõenäosus retsidiveerumisele e. taastekkele kui tavalise operatsiooni korral. Hinnad erinevates kliinikutes on erinevad ja küllap kuulete seda juba konsultatsioonil konkreetse arsti juures. Tervitustega, Dr. Peep Pree