rindade kohendamine 20.10.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Kui palju maksab rindade plastiline operatsioon?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Rindade plastilise operatsiooni maksumus sõltub konkreetsest kliinikust ja loomulikult operatsioonist. Clinicas maksab näit. rindade vähendusoperatsioon 42 700, rindade tõstmisoperatsioon 36 500 ja rindade suurendusoperatsioon alates 42 000 krooni. Tervitustega, Dr. Peep Pree