RIPSMED 19.07.04 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Silma ülalaul on ripsmete vahel auk.Odraiva tõttu(lapse eas) ei kasva asemele uusi karvu.Kuidas on võimalik mure lahendada?Või on see silmaarsti aidata?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere! Arvan, et Teil oleks mõttekas pöörduda palstikakirurgide poole, kes tegelevad juust/karvade siirdamisega, näit. Dr. Jüri Kullamaa. Tervitustega, Dr. Peep Pree