tselluliit 13.03.01 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

soovin teada rasva ja tselluliidi eemaldamisest. Kas see on väga keeruline?

Kui palju maksab? Kui kaua aega operatsioon kestab ja kui kaua kestab

taastumisperiood? Ja kas see on tõsi, et kui ühekorra rasvarakud eemaldada,

siis uusi rasvarakke juurde ei teki /kusagil lugesin/? Kui paks peab olema et

seda operatsiooni teha?

Ette tänades,

Maia

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tänan küsimuse eest!

Selleks et aru saada tselluliidi-ravi ja rohke naha-aluse rasvkoe vaakumeemalduse põhimõttelisest põhjuslikust erinevusest, soovitaksin lugeda viimastes Tervis ja Tervis+ ajakirjades ilmunud vastavasisulisi artikleid.

Naha-aluse rasvkoe vaakumeemaldust ei tehta mitte kogu kehalt, vaid kindlatest kehapiirkondadest, mis on ülejäänud kehakujuga ebaproportsioonis Operatsiooni kestvus, raskus ja ka hind sõltubki erinevate piirkondade hulgast.

NAHA-ALUSE RASVKOE VAAKUM-EEMALDUSOPERATSIOON e. liposuktsioon EI OLE MITTE KAALU, VAID VORMI e. PROPORTSIOONIKIRURGIA.

Täpsemat informatsiooni just Teile selle operatsioonimeetodi sobivusest saab hinnata siiski vaid Teie ja plastikakirugi kohtumisel-konsultatsioonil.