sünnimärgid 22.06.03 / Iluravi ja plastiline kirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Sooviksin teada kas on ohtu kui eemaldada märkid näol mis ei olnud sündides ,need ei ole pruunid vaid nahaga ühte värvi ja kõrgemad .Kui kallis on umbes nende eemaldamine ja kui ohutu?

Arst vastas:

Peep Pree

dr Peep Pree

Plastika- ja rekonstrutiivkirurg

AS Clinica Esteetilise Kirurgia Erakliinik

Tere!
Nahapinnal võib olla ka teisi healoomulisi moodustisi-nahakasvajaid kui sünnimärgid ja neid võib ka ohutult eemaldada. Operatsioonimeetodist sõltuvalt on ka erinevad hinnad, mistõttu soovitan konsultatsioonile tulla/minna.
Lugupidamisega, Dr. Peep Pree