Halb maitse suus 20.08.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Mul on kolm aastat tagasi opereeritud sapipõis. Viimasel ajal on ülakõhus ebamugavustunne , maksa piirkond on vahel valulik. Esineb ka kõrvetisi, mille leevendamiseks olen kasutanud Renniet. Kõige enam häirib pidev mõru maitse suus. Kas see võib olla tingitud stressist või on tegemist muuga?

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere,
Teil on seedetrakti haigusseisunditele viitavaid kaebusi, mistõttu soovitan arutada oma kirurgi või gastoenteroloogiga olukorda ja otsustada täpsustavate uurnigute ning ravi vajadus. ( Stress võib teil sellegipoolest olla.)
Edu soovides,
dr Kariis