lambliad 29.01.04 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Tahaksin küsida lambliate kohta.Oli tehtud analüüs,leiti lambliad.Arst kirjutas välja Metronidasooli 250mg 3 korda päevas 5 päeva,ravi ei aidanud,kuna sümptomid jäid samaks(piidevalt iiveldus,kõhuvalu,sügeleb).Oli tehtud korduv analüüs,mis midagi ei näidanud aga enesetunne on ikkagi kehv.
Mis saab veel teha?Arst ei kirjutanud mitte midagi!Võib olla on olemas teised ravimeetodid?

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Metronidasol on tõesti põhiline ravim lamblioosi ravis.
Teie haiguse kohta (diagnoos, ravi) saab anda kommentaare siiski vaid teile isiklikult.
Dr Kariis