maohaavad 15.01.04 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

tere,

minu õel (26 a) avastati ca 1,5 a tagasi 12 sõrmikhaavand ja seda on siis tablettidega ravitud, vahe peal läheb paremaks siis jälle kehevmaks, see asi piinab teda ikka kõvasti ja päris hea nagu ei olegi kunagi olla. Söök erit sees ei püsi, samas artsi ei ole osanud ka midgai rohkem tarka öelda, kui et see nii jääbki ja olulist ravi ei oska keegi pakkuda. Mis teha? Inimene on nädalate viisi rivist väljas ja abi ei oska kuskilt leida.

Vanem õde

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Palun konsulteerige juhtivate gastroenterologoogidega ravi suhtes.
Edu, Dr Kariis