mao ülihappesus 28.11.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

tere,

mis käsimüügiravimit te soovitaksite mao ülihappesuse puhul? esinevad kõrvetised (eriti happelisi asju nagu apelsinide, õunade söömisel). samuti on soolestikus gaase tunda.

ette tänades,

viia

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Hapet neutraliseerivate vahendite valik on päris suur, nende toime eesmärk on sarnane, toimeme efektiivsus ehk mõnevõrra erinev. Tasub proovida järjest või pöörduda arsti poole diagnoosi ja otstarbeka ravi määramiseks
Dr, Kariis