Mao haigused 18.08.03 / Gastroenteroloogia

Külastaja küsib:

Mul on rinna all valud ja on nagu paistes. Haput üles ei aja aga kurgus on nagu poomis tunne. Köhides tuleblimast eritist suhu. Valud ei olene söömisest, need on pidevalt. Millega võib tegemist olla?

Arst vastas:

dr Toomas Kariis

Gastroenteroloog

Ida-Tallinna Keskhaigla, gastroenteroloogia osakond

Tere
Antud juhul ei ole võimalik teile nõu anda. Arst peab teid läbi vaatama ja esitama täpsustavaid küsimusi.
dr Kariis